19 Nisan 2019 Cuma

Kahramanmaraş'ta telefonla dolandırıcılık operasyonu

10 YILDIR ZİRVEDE

Özel Kipaş Fen ve Anadolu Liseleri, 2017-2018 eğitim-öğretim yılını zirvede tamamladı.

03 Ağustos 2018 Cuma 17:25
 10 YILDIR ZİRVEDE

Özel Kipaş Fen ve Anadolu Liseleri, 2017-2018 eğitim-öğretim yılını zirvede tamamladı.

Özel Kipaş Fen ve Anadolu Liseleri Müdürü Erhan Güleşçioğlu, yaptığı açıklamada, eğitim kurumları olarak 10. Yıllarını derecelerle taçlandırmaktan onur ve gurur duyduklarını söyledi.

Güleşçioğlu, şunları söyledi:

“Özel Kipaş Fen ve Anadolu Liseleri olarak geride bıraktığımız on yılda olduğu gibi 2017 – 2018 eğitim-öğretim yılını da yine zirvede tamamlamaktan mutluyuz.

Yaklaşık 2,5 milyon öğrencinin yarıştığı YKS’de öğrencilerimiz Türkiye çapında önemli dereceler elde ederek Kahramanmaraş’ımızın ve bölgemizin medar-ı iftiharı oldular.

Kipaş Eğitim Kurumları olarak bireysel başarı kadar kitlesel başarının da önemli olduğunun bilincindeyiz ve bu doğrultuda eğitim-öğretim çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

2018 YKS’de öğrencilerimizden Betül Kahraman Türkiye 37.si ve Kahramanmaraş 1.si, Ömer Huzeyfe Bahadıroğlu Türkiye 158.si, Beyza Söyler Türkiye 430.su ve Berfin Şimşek Türkiye 553.sü oldular. Ayrıca ilk 500’deki 3 öğrencimizin yanında ilk 5 binde 11, ilk 10 binde 23 öğrencimiz derece aldı.

Kipaş Eğitim Kurumları olarak 10. yılımızı kutladığımız 2018 yılını bu derecelerle taçlandırmaktan onur ve gurur duyuyoruz.

Kimi ilkokuldan kimi de ortaokuldan başlayarak eğitim-öğretim hayatını KİPAŞ Okullarında sürdüren değerli mezunlarımızın tamamına yakını istedikleri üniversite veya bölümleri kazanacak puanları almış bulunmaktadırlar. Uzun soluklu eğitim ve kitlesel başarı Kipaş Okullarının vazgeçilmezidir. Yıllardır, Türkiye’nin en başarılı okullarından biriyiz ve olmaya da devam edeceğiz.

Kurucumuz Sayın Mehmet Hanefi Öksüz’ün 10.  Yılında şehrinin ve bölgesinin en başarılı ve en çok tercih edilen okulu olacağız. Hedefine bugün ulaşmış olmaktan büyük bir gurur duyuyoruz. Bu uğurda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.”

kahramanmarashaberi.com

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV