24 Şubat 2019 Pazar

Kahramanmaraş'ta telefonla dolandırıcılık operasyonu

Çeleğen; Kazanan Ülkemiz Oldu

Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen, referandum da milli iradeye sahip çıkarak evet oyu kullanan herkese teşekkür etti.

17 Nisan 2017 Pazartesi 16:51
Çeleğen; Kazanan Ülkemiz Oldu

16 Nisan Referandumu ile Anayasa değişikliği paketinin oylamasında evet diyen Milli davaya sahip çıkan herkese teşekkür ettiğini ifade eden Başkan Çeleğen  Ekinözü ve Kahramanmaraş halkının üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirdiğini  belirterek  "Sevgili Hemşerilerimiz; Günlerce hep birlikte emek verdiğimiz Ülkemizin geleceği için 16 Nisan’da oyladığımız Cumhurbaşkanlığı Yeni Hükümet Sistemi Referandumu öncesi tüm  Ekinözü  halkı olarak üzerimize düşen görevi layıkıyla yerine getirerek tam destek verdik. Referandum sürecinde bizlerle birlikte çalışan, emek veren gönüldaşlarımızla birlikte tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Tek Vatan, Tek Millet, Tek Devlet, Tek Bayrak için; kısır koalisyon dönemlerinin sona ermesi, ekonomik istikrar, huzur, güven, terörün son bulması ve yatırımların artarak devam etmesi için devletimizin ve milletimizin yanındayız." dedi.

Zafer hepimizin” diyerek konuşmasına devam eden Çeleğen "Evet diyen de hayır diyen de kazandı.  Ülkemiz kazandı. Bundan sonra üstümüze düşen görev çok daha fazla çalışıp ilçemizi çok daha iyi noktalara getirmek olacak. Evet diyen de hayır diyen de bizim insanımız. Asla bir ayrımcılığa gidilmeyecek, yapılan hizmetler şüphesiz eksiksiz fazlasıyla aynı şekilde devam edecek. Bu ülke hepimizin. Bu yüzden gün birlik olma günü. Bundan sonra hedefimiz çok daha fazla büyüyen ve gelişen bir ülke haline gelmek” diye konuştu.

"Yüzde 62.5 lik bir oy ile evet diyen, bizlerin yanında olan tüm hemşehrilerime gönülden teşekkür ediyorum. Her zaman yanımızda olan bizlerden desteğini esirgemeyen tüm Ekinözülü  hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Bize olan güvenlerini asla sarsmadık her zaman verdiğimiz sözlerin arkasında durduk, durmaya da devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerimle tüm hemşehrilerime bizlere verdikleri desteklerinden dolayı, tüm çalışmalarda bizi yalnız bırakmayan başta Sayın Başbakan Yardımcımız Veysi Kaynak, 64 Hükümet Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal bakanımız olmak üzere, milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve İl Başkanımıza, Basın Mensuplarımıza emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

kahramanmarashaberi.com

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV