24 Şubat 2019 Pazar

Kahramanmaraş'ta telefonla dolandırıcılık operasyonu

Ekinözü Mesire Alanı Vatandaşlardan Yoğun İlgi Görüyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından Ekinözü ilçesinden yaptırılan Mesire alanı binlerce kişiye ev sahipliği yapıyor.

01 Mayıs 2017 Pazartesi 11:30
 Ekinözü Mesire Alanı Vatandaşlardan Yoğun İlgi Görüyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından Ekinözü Yukarı içmelere yaptırılan ve vatandaşların hizmetine sunulan, Vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenen yaklaşık toplam 13.000 m²’lik alana sahip içerisinde Restoran, wc, gölet, futbol sahası, basketbol sahası, 2 adet çocuk oyun alanı, kamelya, piknik masaları, banklar, yeşil alanlar ve  Mesire alanının içersinden geçen  tahliye kanalı yeniden düzenlenerek  vatandaşların hizmetine açılan  mesire alanında hafta sonunu fırsat bulan vatandaşlar ailece gelerek rahatlıkla mesire alanında piknik yapma şansını buluyorlar. Mesire alanında kimi vatandaşlar çocuklarını salıncakta eğlendirirken kimileri belediye tarafından yaptırılan barbekülerde mangal yaparken kimileri de ağaç altında dinlenerek temiz havadan istifade ediyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nin uyguladığı aydınlatma çalışmaları sayesinde mesire alanında gündüz başlayan piknik faaliyeti gece boyunca devam ediyor. Mesire alanında piknik yapmaya gelen vatandaşlar ise belediyenin bu uygulamasından memnun kaldıklarını belirtti.

Mesire alanın Ekinözü’ne ve İçmeler’e ayrı bir değer kattığını belirten Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen, “Büyükşehir Belediyemiz şuanda Yukarı İçme’nin çehresini değiştiren bir hizmet kazandırdı.  Bu Mesire Alanımızda, vatandaşlarımızın rahatı için her şey düşünüldü. Buraya gelen misafirlerimiz ve vatandaşlarımız, yemyeşil bir ortamda her ihtiyaçları yanı başlarında olan bir mesire alanı ile karşılaşıyor.

İnşallah Ekinözü’müzde turizm sezonunun Önümüzdeki Günlerde hareketleneceğini düşünüyoruz. Ekinözü’müze değer katan bu güzel hizmet ve diğer çalışmalardan dolayı desteğini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatih Mehmet Erkoç’a,  ve Büyükşehir Belediyesi ekibine, şahsım ve ilçe halkı adına teşekkürü bir borç bilirim” dedi

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV