24 Şubat 2019 Pazar

Kahramanmaraş'ta telefonla dolandırıcılık operasyonu

Bem-Bir-Sen’de Kahveci Güven Tazeledi

Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı olarak hizmet veren Bem-Bir-Sen’de yapılan 4.olağan genel kurulda, Necati Kahveci güven tazeledi.

22 Ekim 2018 Pazartesi 15:50
Bem-Bir-Sen’de Kahveci Güven Tazeledi
Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen 4.olağan genel kurulda bir konuşma yapan Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Necati Kahveci, Türkiye genelinde en büyük kamu sendikası olmanın haklı gururunu yaşamakta olduklarını söyledi.

Kahveci yaptığı konuşmada: “Bizler kamu çalışanlarının haklarını korumak için mücadele eden paylaşımcı, girişimci bir sendika olduğumuzu her defasında dile getiriyoruz.

1994 yılından bu yana üye çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. 2014 yılında üye sayımız 1034 iken şu anda üye sayımız 1314 sayısına ulaşmıştır. Ekibimizle birlikte her geçen gün üye sayımızı arttırmak için çalışmalarımız devam etmektedir.

Biz BEM- BİR-SEN olarak kurumlarımızda daha iyi bir çalışma ortamı sağlamak ve çalışan arkadaşlarımızın haklarını aramak için varız, var olmaya devam edeceğiz Biz, Türkiye'nin yetiştirdiği ender edebiyatçılarımızdan kurucumuz merhum MEHMET AKİF İNAN hocamızın “güçlünün yanında değil, haklının yanında olun, zalimin yanında değil, mazlumun yanında olun!” sözünü kendimize ilke edindik. Ülkenin kalkınması, refah seviyesinin yükseltilmesi  ve daha ileriye gitmesi için kamu çalışanları olarak üzerimize düşen her türlü vazifeye hazırız.

Ayrıca buradan hükümetimize bizlere toplu sözleşme hakkını verdikleri için şükranlarımızı sunuyorum. Bundan sonraki süreçte de biz kamu çalışanlarına daha iyi bir ortamın sağlanacağına inancımız sonsuzdur.

Sendikamız BEM-BİR-SEN yerel yönetimler; hizmet kolunda çalışanların hak ve talepleri konusunda üstlendiği sorumluluk bilinciyle çağın gereklerini kuşanarak, üyelerimizin birlik ve beraberliği, üretimden gelen gücü ve desteği ile sivil toplum örgütlerinin önündeki kısıtlama ve engellerin kaldırılması için mücadele eden sendikadır.

Sendikamızın bu günlere gelmesinde emeği geçen değerli sendika yöneticilerine teşekkür ediyorum. Aramızdan ayrılan yöneticilerimize de Allah'tan rahmet diliyorum. Hepinize saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

kahramanmarashaberi.com

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV