24 Şubat 2019 Pazar

Kahramanmaraş'ta telefonla dolandırıcılık operasyonu

Erdemli Belediyesi Çeşmeli Cami Ve Kız Kur-An Kursunun Bahçesini Düzenledi

Erdemli Belediyesi Çeşmeli Mahallesi Camisi ve Kız kur-an Kursunun bahçe düzenlemesini yaparak parkeyle donattı.

17 Nisan 2017 Pazartesi 13:37
 Erdemli Belediyesi Çeşmeli Cami Ve Kız Kur-An Kursunun Bahçesini Düzenledi
Foto galeriye git

Cami ve Kur-an Kurslarının vatandaşın ortak kullanım alanları olduğuna dikkat çeken ve buralara her türlü hizmeti götürdüklerini belirten Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, bu hizmetleri yaparken ibadet bilinciyle hareket ettiklerini söyledi.

Genel olarak vatandaşı ortak kullanım alanı olan ibadethane, okul ve Kur-an Kurslarına her türlü desteği verdiklerini belirten Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu sözlerini şöyle sürdürdü:

“Vatandaşlarımızın huzurlu bir ibadet yapabilmeleri için camilerimize birçok hizmet götürüyoruz. Belediye bünyesinde oluşturduğumuz cami temizleme ekibi ilçemizdeki tüm camileri temizlemeye devam ediyor. Bunun yanı sıra tüm camilerimizin bahçelerini dizayn ediyoruz. Ekiplerimiz şimdi de Çeşmeli Camii ve Kız Kur-an Kursunun bahçesinde parke döşenmesi gereken yerlere parkeyle donattı. Ağaç dikilmesi gereken yerlere ağaç diktiler, oturma grupları ve kamelyalar kurdular. Tüm cami ve Kur-an Kurslarının ihtiyaçlarını hiçbir mazeretin arkasına sığınmadan gideriyoruz. Yaptığımız bu hizmetlerden büyük haz alıyoruz. Çünkü bu hizmetleri ibadet bilinciyle yapıyoruz.” 

İhtiyacını belediyeye bildiren camilere anında hizmet sunduklarını anlatan Başkan Tollu, “Biz görevde olduğumuz sürece milli ve manevi eğitime destek olmaya devam edeceğiz” diyerek sözlerini sonlandırdı.

kahramanmarashaberi.com

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV