24 Şubat 2019 Pazar

Kahramanmaraş'ta telefonla dolandırıcılık operasyonu

KSÜ’de Arazi Toplulaştırma Paket Programları Uygulama Semineri Düzenlendi

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Biyosistem Öğrenci Topluluğu tarafından “Arazi Toplulaştırma Paket Programları Uygulama Semineri” düzenlendi.

26 Nisan 2017 Çarşamba 16:01
KSÜ’de Arazi Toplulaştırma Paket Programları Uygulama Semineri Düzenlendi

19-21 Nisan 2017 tarihleri arasında Ziraat Fakültesi Bilgisayar laboratuvarında gerçekleştirilen seminer kapsamında örnek proje uygulamaları yapıldı. Seminerde Nettop ve Litop paket programları, uygulamalı olarak öğrencilere aktarıldı.

KSÜ Biyoistem Öğrenci Topluluğu Akademik Danışmanı ve Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hasan Değirmenci koordinatörlüğünde gerçekleştirilen bu etkinliğe, Atalay Harita Mühendisliği İnşaat Emlak Turizm Maden Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Cura ve proje mühendisleri Rengin Tonçer ile Ünal Mengüşlü katıldı.

“Üniversitemizin kuruluşunun 25. yılı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdiğimiz bu etkinliğe, Biyosistem Mühendisliği 4. sınıf öğrencileri ve lisans öğrencileri büyük bir istekle katıldı ve proje uygulama semineri başarı ile tamamlandı.” diyen Biyosistem Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hasan Değirmenci, “Etkinliğimize katkılarından dolayı başta KSÜ Rektörlüğüne, Ziraat Fakültesi Dekanlığına, Sağlık Kültür ve Spor Daire başkanlığına ve Ziraat Mühendisleri Odası Kahramanmaraş Şube başkanlığına teşekkür ederiz.” dedi.

kahramanmarashaberi.com

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV