24 Şubat 2019 Pazar

Kahramanmaraş'ta telefonla dolandırıcılık operasyonu

PAMUK PRENSES VE YEDİ CÜCELER EKİNÖZÜLÜ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Ekinözü Belediyesinin ortaklaşa düzenlediği Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler Tiyatrosu çocuklardan büyük ilgi gördü.

28 Nisan 2017 Cuma 09:00
 PAMUK PRENSES VE YEDİ CÜCELER  EKİNÖZÜLÜ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler” tiyatro gösterisine öğrenciler ve çocuklar büyük ilgi gösterdi. Ekinözü Çok Pogramlı Anadolu  lisesi  konferans salonunu tıklım tıklım dolduran öğrenciler, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler’in maceralarını ilgiyle izledi.

Bilal Aydoğu’nun yönettiği ve Parantez İçinde Tiyatro Grubunun tiyatro gösterisi öncesinde konuşan Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen, bu tür faaliyetlerin, öğrencinin sanatsal gelişimine katkı sağladığını, bu yüzden kültür sanat etkinliklerini her zaman desteklediklerini ve desteklemeye de devam edeceklerini belirtti.

Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Güzel Ekinözü  Belediyesi olarak her yıl olduğu gibi bu yılda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle çocuklarımız için çeşitli etkinlikler yaptıklarını belirterek. “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle çocuklarımızı bu yılda bir çocuk tiyatrosu ile buluşturmanın mutluluğunu yaşadık. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemizin katkıları ile organize ettiğimiz Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler tiyatro gösterisi çocuklarımızdan büyük ilgi ve alkış toplandı. Biz mutlu belediyecilik tesis etmek için mücadele ediyoruz. Çocuklarımızın neşeleri, sevinçleri siz ailelerini mutlu ediyor, sizlerin mutluluğu ise bizi daha çok mutlu ediyor, yaptığımız işten daha çok zevk alıyoruz. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada eğitim, sosyal ve kültürel alanlarda daha güzel projeler gerçekleştirme gayretinde olacağız.”

Oyun sergilendiği anlarda zaman zaman heyecanlanan minikler, alkışlarıyla oyuncuları destekleyerek tiyatroyu çok beğendiklerini ifade ettiler.

kahramanmarashaberi.com

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV