PAZARCIK Haberleri Tümü

BAŞKAN BOZDAĞ'DAN TEŞEKKÜR

Pazarcık’ta seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın zaferi ile sonuçlanan 24 Haziran seçimleri sonrasında Pazarcık AK Parti İlçe seçim bürosu önünde toplanan coşkulu kalabalık Recep Tayyip Erdoğan’ın (%51.8 ) 19,897 oyla ve Ak Parti (%40.3 ) 15,510 oy almasının ardından büyük sevinç yaşadı.

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ ve Ak Parti İlçe Başkanı Harun Eskigün’de vatandaşlarla birlikte sevinç gösterisine katılarak, şenlik alanına dönen seçim binası önünde bir konuşma gerçekleştiren Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ; “Bir hafta önce Ramazan Bayramını kutladık. Bugün de milli bir bayramımızı kutluyoruz. Bizler Türkiye’nin ilk başkanını seçtik. Tüm Türkiye bayram ediyor. Her yerde bayraklar göklerde. Dünyada ki mazlumlar seviniyor. Bu millete yıllardır kan kusturan katiller sürüsü PKK, FETO bundan sonra ağlamaya devam edecektir. Onların içeride ki uzantıları ve hainler ağlamaya devam edecektir. Bu millete kötülük edenlerin hepsi ağlamaya devam edecektir. Bugün bizim zafer günümüzdür. Bugün bizim bayram günümüzdür. Yıllardır gayretin ve bin bir türlü çabanın alın terinin neticesinde bugün cenabı Allah bizi zaferle karşıladı. Sizlere teşekkür ederiz. İyi ve kötü günümüzde hep sizler yanımızda oldunuz. Arkamızı döndüğümüzde hep sizleri gördük. Bazılarının yaptığı gibi Amerika’ya sırtımızı dayamadık. Bizler sadece sizlere güvendik. Sizin işiniz bitti şimdi sıra bizler de Hedef 2023” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Harun Eskigün ise konuşmasında; "Bir zafer kazanıldı. Türkiye’nin geleceğine, Türkiye’nin istikbaline damga vuran bir dönüm noktasından geçiyoruz. Bunun mimarı sizlersiniz. Bu başarı sizlerindir. Bu parti teşkilatımızındır. Türkiye’nin mimarında, Türkiye’ye gönül veren tek millete, tek vatana gönül veren milletimizdir. Sayın Cumhurbaşkanımızı bu ülkenin devlet başkanı olarak seçtiniz. Türkiye’de yeni bir dönem açılıyor” dedi.

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş

Facebook Yorumları