ELBİSTAN Haberleri Tümü

Akedaş Elektrik Perakende Satış A.Ş. Motivasyon ve İletişim Eğitimi

Öncelikle tüketicileri ve çalışma arkadaşlarını daha doğru anlamak ve olayları daha objektif yorumlamak adına gerçekleştirilen içerisinde oynanan oyunlarla eğlenceli dakikalar geçiren çalışanların eğlence dolu anları objektiflerimize böyle yansıdı.

Adıyaman, Elbistan ve diğer ilçe işletmelerden eğitim için Genel Müdürlükte toplanan Akedaş Elektrik Perakende Satış A.Ş. çalışanları etkinlikten mutlu ayrılırken duygularını bizimle paylaştılar.

Akedaş Elektrik Perakende Satış A.Ş. Çağrı Merkezi performans ödülleri töreni

Akedaş Elektrik Perakende Satış A.Ş. Çağrı Merkezimizde uygulamaya devam ettirdiği “Performans Değerlendirme Sistemi” nin ikinci periyot ödül törenini tüm çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirdi.

Akedaş Elektrik Perakende Satış A.Ş. Genel Müdürü Medine Tanış bütün Çağrı Merkezi çalışanlarını gayretlerinden dolayı tek tek tebrik ederek her zaman bir aile oldukları vurgusunu yaptı.

Başarılı olanların başarılarının artarak devamlılığını, diğer arkadaşların ise azimle daha hızlı devam etmelerini dileyen Tanış, katkılarından dolayı bütün ekip arkadaşlarına tek tek teşekkür etti.

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş

Facebook Yorumları