21 Mart 2019 Perşembe

Kahramanmaraş'ta telefonla dolandırıcılık operasyonu

Mahçiçek Öğrencilere Büyük Başarısını Anlatıyor

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek Kariyer Günleri kapsamında belirli periyotlarda öğrencilerle bir araya gelerek, tecrübelerini gelecek nesillere aktarıyor.

28 Kasım 2018 Çarşamba 16:42
Mahçiçek Öğrencilere Büyük Başarısını Anlatıyor
Bu kapsamda Mesavip Lisesi öğrencileriyle bir araya gelen Başkan Mahçiçek gençler tarafından yoğun ilgi görüyor. Programda yaptığı konuşmasında başarı hedeflerinden bahseden Başkan Mahçiçek, öğrencilere mutlaka çok çalışmalarını ve kendilerine inanmaları gerektiğini söyledi.

Ayrıca uluslararası bir proje olan EXPO 2023’ü Kahramanmaraş’a kazandıran ve ulusal basında büyük ses getiren Başkan Mahçiçek, EXPO’nun anlamını öğrencilere aktarırken, Kahramanmaraş’ı dünyaya tanıtacaklarını söyledi.

Rekreasyon Alan içerisinde yer alacak EXPO 2023 ile en 50 ülkenin Kahramanmaraş’a geleceğini ifade eden Başkan Mahçiçek, bu organizasyona en az 2 Milyon ziyaretçi geleceğini belirtti. 192 gün sürecek uluslararası etkinliğin aynı zamanda senenin 365 günü faaliyet gösteren bir yaşam alanı olduğunu ifade eden Başkan Mahçiçek, bu alan içerisinde 284 adet hobi evleri, aquaparklar, kristal lagün, uğur böceği ve kelebek müzesi gibi alanların da olacağını söyledi.

Türkiye’nin 2. kez bir EXPO’ya ev sahipliği yapacağını ifade eden Başkan Mahçiçek, göreve geldikleri 2014 yılında kurdukları hayalleri inanarak gerçekleştirdiklerini söyledi.

Ana teması “Doğa Dostu Şehir ve Duyarlılık” olan EXPO 2023 ile ulaşım ve turizm gibi alanlarda önemli düzeyde gelişme göstereceklerini ifade eden Başkan Mahçiçek, istihdama %4 oranında katkı sağlanacağını belirtti.

Öğrencilerle tek tek ilgilenen Başkan Mahçiçek, önceliğin doğru ve dürüst insan olmak gerektiğini belirterek, konuşmasını sonlandırdı.

kahramanmarashaberi.com

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV