21 Mart 2019 Perşembe

Kahramanmaraş'ta telefonla dolandırıcılık operasyonu

Atatürkçü Düşünce Derneği’nde Yazıcıoğlu dönemi

Atatürkçü Düşünce Derneği Kahramanmaraş Şubesi 10. Olağan genel kurul toplantısını yaptı.

17 Şubat 2018 Cumartesi 15:49
 Atatürkçü Düşünce Derneği’nde Yazıcıoğlu dönemi
Foto galeriye git

Dernek merkezinde yapılan Genel kurulda mevcut başkan Doç. Dr. Tayfun Şahinkanat görevi Opr. Dr. Gültekin Yazıcıoğlu’na devretti.

Genel Kurulda Divan Başkanlığına 22. Dönem CHP Milletvekili Mehmet Parlakyiğit, Divan Başkan Yardımcılığına Feril Tekşen ve Salim Kaynak oybirliği ile seçildiler.

Atatürkçü Düşünce Derneği  Genel Yönetim Kurulu Üyesi ve Akdeniz Bölge Başkanı Levent Cemal Güngör, burada yaptığı konuşmada, “Çocuklarımıza bırakacağımız bir hediyemiz var. Burada bizim yapmamız gereken bazı şeyler var.  Önümüzdeki aylarda yapılacak genel kurulda, yeni bir ekiple, güçlü bir ekiple, Türkiye’yi sarsacak ekiplerle yola çıkmamız gerekiyor. Ondan dolayı tüm elimizden gediğince tüm genel kurullara gitmeye çalışıyoruz. Elimizden geldiğince her yere ulaşmaya çalışıyoruz. Her şeye rağmen gece gündüz çalışıyorum. Ben başkan arkadaşlara şunu söylüyorum, ben gece uyumuyorum, 2019’un  genel seçimleri bitene kadar da uyumayacağım. Lütfen tüm şube başkanlarımızda uyumasın. Daha çok çalışıp Türkiye’nin tüm damarlarına girmemiz gerekiyor” dedi.

Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanlığına seçilen Opr. Dr. Gültekin Yazıcıoğlu ise yaptığı konuşmada, devraldığım bayrağı daha üst seviyelere çıkarmak için elimden geleni yapacağım. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Ben 79 yaşındayım, Ben isterdim ki insanlar gelsinler, aday olsunlar, başkan olsunlar. Ben isteyerek, severek bu işi yapacağım.” dedi.

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER

Gültekin Yazıcıoğlu, Ayşenur Olgar, Fatoş Begüm Uçar Dokuz,  Selçuk Paksoy, Kemal Narlı, Ercan Kozanoğlu, Ali Kazancı

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER

M.Selim Ertuğrul, Hakan Sönmez, Mesut Uyan, Aliddin Çiftarslan, Ercan Efe, Erol Çınar, Özden Çiftçi

DENETLEME KURULU ASİL ÜYELER

Orhan İspiroğlu, Salman Özdemir, Cemil Gökpınar

DENETLEME KURULU  YEDEK ÜYELER

Bünyamin  Demircioğlu, Fuat kaya, Selim Dinçer

DİSİPLİN  KURULU ASİL ÜYELER

İsmail Korkmaz, İsmet Bolatkale,  Salim Kaynak

DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYELER

Erman Dikeç, Hüseyin Fındık, Mehmet Budak

GENEL KURUL DELEGELERİ

Elif Çuhadar, Yasemin Güven Özkaya, Arif korkmaz

Öte yandan Atatürkçü Düşünce Derneği Osmaniye İl Başkanı  Mehmet Düzgün, bölgeye yaptıkları katkılardan dolayı Atatürkçü Düşünce Derneği  Genel Yönetim Kurulu Üyesi ve Akdeniz Bölge Başkanı Levent Cemal Güngör’e, Atatürkçü Düşünce Derneği Kahramanmaraş Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Kozanoğlu’da Başkan Yrd. Doç. Dr. Tayfun Şahinkanat’a plaket takdim ettiler.

Kongreye Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclis Üyesi Ali Öztunç,  Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Esat Şengül,  Cumhuriyet Halk Partisi Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ejder İşlek, Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş, Atatürkçü Düşünce Derneği  Genel Yönetim Kurulu Üyesi ve Akdeniz Bölge Başkanı Levent Cemal Güngör, Atatürkçü Düşünce Derneği  Genel Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Emre Altınışık, Osmaniye İl Başkanı Mehmet Düzgün, Atatürkçü Düşünce Derneği  Düziçi Başkanı Ali Erken, Atatürkçü Düşünce Derneği  Kadirli Şube Başkanı Osman Işık,  Atatürkçü Düşünce Derneği  Elbistan Başkanı Yusuf Güneş, Atatürkçü Düşünce Derneği Türkoğlu Şube Başkanı ve çok sayıda üye katıldı.

kahramanmarashaberi.com

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV